08 Mayıs 2013

Ttnet 20 Mbit İnternet 1 Mbit Bile Görmüyor!

Benim bu firmadan çektiğim nedir? Ttnet kapıma kadar geldin, 20 mbit, eğer kotayı aşarsam 3 mbit internet sözü verdin. Ben de sana 1 yıl taahhüt sözü verdim. Ama gel gör ki sen söz verdiğin hızın 20'de 1'ini sağlayamıyorsun (test edilmiştir speedtest. com). Telefonla arayıp bildirdim 1 gün geçmesine rağmen değişiklik yok.

Taraflardan biri sözünde durmadığında sözleşmeler iptal edilir. Elimde kanıt var. Benim sabrımı sınıyorsunuz.

İsa 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön