03 Eylül 2013

TTNET 20 Gündür İnternetimi Bağlayamadı!

14.08.2013 tarihinde Çorlu TTET'ten internet başvurusunda bulundum. 3 iş günü içerisinde bağlanacağını ve SMS geleceğini, sonrasında gidip modemimi alabileceğim söylendi. 20.08.2012'de SMS geldi. Sabah 10:00 civarında arkadaşım modemi almaya gitti. Modemin olmadığını, bu konuyla ilgilenen arkadaşın izinli olduğunu hafta içi gelmemiz gerektiğini söylediler.

Çarşamba günü modemi sorması için birini gönderdim. Modemin burada olmadığını, arkadaşıma teslim edilmiş olduğunu söylediler. Herhangi bir kayıt yok tabi ki. Biz ısrarla modemi almadığımızı dile getirdiysekte inandıramadık. Müşteri hizmetleri arayıp şikayet bıraktım. Perşembe günü gelen ekip IP alamıyoruz dedi, gitti. Bugün oldu hala internet yok, arayanda!

Merve 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön