06 Aralık 2014

TTNET 20 Gündür Çözülemeyen Kopma Problemi!

14 Kasımdan beri çözülemeyen kopma problemi yaşamaktayım, 4440375'ten açtırdığım 5 adet arıza kaydım mevcut ve geri bildirim verilmeden çözüldü denilerek sürekli çağrılarım kapatılıyor. Hiçbir şekilde problemim çözülmüyor ve çağrı merkezinden gerekli desteği alamıyorum. Takım liderleri ile de görüştüm fakat yapıcı bir çözüm alamıyorum...

Şerife 142 Okunma

Cevaplar

 • Şerife 19 Aralık 2014

  En son 11 aralıkta açılan çağrım modemimin adaptörünün 'orjinal' olmadığı belirtilerek (zincir bir mağazadan almış olduğumu ve bunun imkansız olduğunu belirtmeme rağmen) kapatıldı. Bugün yeni bir modem satın aldım ve problemim halen devam etmekte... 1 aydır kullanamadığım bir hizmet için fatura ödemekteyim, 1 hafta içersinde sorunum çözülmez ise internet ve telefon üyeliğimi iptal edeceğim. Teşekkürler

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Şerife 11 Aralık 2014

  06 Aralık ta açılan çağrım da son bir gün içersinde kopma olmaması nedeniyle bugün kapatıldı fakat kopma problemim bu akşam itibariyle tekrar etti, 7. çağrım açıldı..

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön