17 Şubat 2014

TTNET 20 Gündür Çözülemeyen Kesinti Problemi

Yaklaşık 20 gündür defalarca şikayet etmeme ve telefon ile arıza kaydı açtırmama karşın çözülemeyen kesinti ve bağlantı kopma problemleri nedeni ile bu şikayetimi yazıyorum. ADSL altyapısında tekel olmanın rahatlığı bu kadarda yansımasın hizmet kalitesine. O kadar kötü
durumdaki şu an bu şikayetimi Turkcell 3G yardımı ile yazıyorum.

20 gündür bu problem nedeni ile hizmet alamıyorum. Bu ayıplı hizmet için ödeme yapmak istemiyorum.

Erol 70 Okunma

Cevaplar

  • Erol 25 Şubat 2014

    Çözülemedi hizmetleri iptal ettirdim.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön