12 Şubat 2013

Ttnet 20 Gündür Bağlantım Yok!

Sayın Ttnet Yönetimi;
Adsl bağlatalı yaklaşık 20 gün geçti ( bağlatmaz olaydım ) ve süre zarfı içinde hiç bir şekilde doğru düzgün bir bağlantı alamadım ve hiç bir şekilde bana geri dönüşüm olmadı. Rekor sayılabilecek arıza kayıtları bırakmama rağmen halen bir yetkili gelipte incelemelerde bulunmadı! Artık çok sıkıldım ben sizleri aramaya çok meraklı değilim arıza kayıtları vermeye.

Sorunum düşük bağlantı ve sürekli kopmalar yaşıyorum bunun çözümü nedir? Artık bende rahatlayayım sizde rahatlayın sürekli arıza kaydı vermekten bıktım. Bunun bir çözümü yok mudur ben kaç gündür evimde adam akıllı rahat bir şekilde internete giremiyorum!

Berkan 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Berkan12 Şubat 2013

    ilginize tşk ederim sorunum giderildi

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön