04 Aralık 2013

TTNET 20 Gün Sonra Bağlanan Hatta Haksız Ücretlendirme Yaptı!

2013 Eylül ayında internet üzerinden TTNET'in yalın internet kampanyasına başvuru yaptım. ( resmi eklenen kampanyaya )Aynı gün müşteri hizmetleri bana geri dönüş yaparak bilgilerimi aldılar. İnternet'in bağlanması işleminin 3 gün içerisinde yapılacağını söylediler. Bir gün sonra kargo ile tarafıma modem ulaştırıldı.

Modem ile beraber tarafıma sözleşme imzalatıldı ve tarafıma herhangi bir nüshası bırakılmadı. Takip eden günlerde internet bağlanması için hiç kimse beni aramadı. Defalarca şikayet bıraktım dönmedi. İnternet'imi ben bizzat bölge müdürlüğüne giderek 20 gün sonra bağlattım. Tarafıma 95 TL fatura geldi. Bilmediğim bir sürü ürün tanımlamışlar bana. Çok acil dönüş bekliyorum.

Yasemin 34 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin 06 Aralık 2013

    Ne memnuniyeti bu Allah aşkına. Firma bana geri dönüş yapmadı ki !!!

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön