17 Nisan 2013

Ttnet 2 Yıldan Beri Hız Sorunumuzu Çözemiyorlar!

Yaklaşık olarak 2 yıldan beri, Ttnet ile hız problemi yaşamaktayız. Geçmiş kayıtlarımızda görüleceği üzere açtırdığımız arıza kayıtları çözülmeden kapatılıyor. Sebep olarak arızanın; Ttnet Türk Telekomda, Türk Telekom'da Ttnet olduğunu söyleyerek herhangi bir işlem yapmıyorlar.

Şuanda firmamda aynı adreste 2 adet Adsl hattımın olmasına rağmen 2 sininde hızları 1024 Kbps değerlerini geçemiyorlar. Sağlık sektöründe ve üretici olduğumuzdan çok fazla mağdur olmakta ve mağdur etmekteyiz.

Lütfen sorunlarımızı çözebilecek hizmet ve yetkili talep ediyoruz. Biran önce mağduriyetimizin giderilmesini rica ediyorum.

ADSL Hizmet No: 1835379562
ADSL Hizmet No: 1893524630

Cihan 23 Okunma

Cevaplar

  • Cihan 20 Nisan 2013

    11.04.2013 tarihinde görüşülerek herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. Arıza kayıtlarının durumu ve işlem görmeden kayıtların kapatılmasına ilişkin, benim yeniden kayıt ve işlem sorgulaması için aradığım kayıtlardır. Şuan itibari ile halen 2 hattımızda da sorunlarımız devam etmektedir ve herhangi bir gelişme yoktur. Lütfen masabaşı kayıtlar ile değil saha personelinizi ve çalışanlarınızdan doğrudan bilgi alın. herhangi bir işlem yapılmamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 11.04.2013 tarihinde görüşülerek bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön