14 Eylül 2013

TTNET 2 Yıl Sonra Çıkarılan Borç!

TTNET'i 2 yılı aşkın bir süredir kullanmıyorum. Yaklaşık 2 yıl önce Superonline geçiş yaptım. TTNET kapattığımdan dolayı kalan ve benden almaları gereken tüm ücretleri ödedim. Aradan 2 yıldan fazla bir zaman geçmiş şimdi bana 58 TL borcum var diye bilgi veriyorlar.

Şaka gibi bir durum madem 58 TL borcum var temizlemeye gittiğimde niye karşıma çıkmadı, talep edilmedi. Kaldı ki bu durum atlatıldı, niçin 2 yıldır kimse böyle bir borç olduğu hakkında bilgi vermemiş. Faiz geliri daha mı tatlı oluyor? Anlamadım ama yasal yollarla müdahale edilmesi halinde yine yasal yollarla müdahale edeceğimden ve medyatik bir ortama taşıyacağımdan kuşkunuz olmasın..

Süleyman 143 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön