29 Ağustos 2013

TTNET 2 Yıl Sonra Borç Gönderdiler!

14. 03. 2011 de kapattığım ADSL hattıma. Dün (27. 08. 2013) itibariyle borcunuz vardır yazılı bir posta aldım. Bu zaman zarfında borcum olduğuna dair hiçbir belge gönderilmediği gibi ara sıra aranarak TTNET'i bırakmış olmama rağmen hala TTNET kullanıcısıymışım gibi kampanyalardan ve pakaketler hakkında bilgi verilmeye çalışıldı. Ancak hiçbir şekilde aranıp Borcunuz vardır denmedi.

Bu zamana kadar şayet borcum varsa neden bilgilendirilmedim? Amacınız küçük miktarları gecikme bedeli adı altında taramızdan haksız kazanç sağlamak mıdır?

Neden bu borç varsa bankalardan ödeyemiyorum. Neden beni bütün işimi gücümü bir kenara bıraktırıp Müdürlüklerinizde koşturmak istiyorsunuz.

Mustafa 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön