18 Eylül 2013

TTNET 2 Yıl Sonra Borç Çıkardı!

09.06.2011 Tarihinde iptal edilmiş olan TTNET hizmetine ait gecikme bedeli dahil fatura borcu olarak tarafıma bildirilen 47,70 TL'nin 2 yıl 3 ay sonra neye dayanarak tarafıma borç kaydedildiğini anlamakta güçlük çekiyorum. Şahsımı borç için, 1 ay içerisinde; 2 SMS, 1 sesli mesaj, 1 e-mail ve 1 uyarı mektubuyla arayabilme yetenek ve özendeki bir kurum nasıl olur da 2 yıl borç olduğuna dair bir uyarı yapmaz?

Bir abonelik iptal edilirken borç varsa nasıl işlem yapılıp abonelik sonlandırılır? Sonuç olarak, haksız olarak talep edilen 47,70 TL'si borcun iptal edilmesi için gereğini rica ediyorum ve mantıklı bir açıklama bekliyorum.

Ceyda 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön