03 Eylül 2013

TTNET 2 Yıl Önce Borçsuz Kapattırdığım Aboneliğe Ait Borç Çıkardı!

2 Yıl önce TTNET'e ait olan borcumu ödeyip internet imi kapattırdığım. 2 yıl sonra bana borcunuz vardır diye bir kağıt gönderiyor ve ödemezsem haciz yoluyla alınacağını ve bütün mahkeme avukat masraflarının tarafımca ödeneceği bildiriliyor.

Öncelikle hiçbir kurum borç varken hat kapatmaz ve ben zaten 1.5 ay boyunca bağlantı kuramadığım için internetimi kapattırmıştım. Şimdi bu neyin borcu ve neden bana 2 yıl sonra ulaşıldı.

2 yıl boyunca neredeydiniz ve üzerine basa basa gecikme faiziyle ödeyeceksiniz diyorsunuz! En kısa sürede Tüketici Mahkemesine başvuru yapacağım.

Semra 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön