02 Eylül 2013

TTNET 2 Yıl 8 Ay Önce Kapattırdığım Hatta Bugün Borç Bilgilendirmesi Geldi!

08. 01. 2011 tarihinde iptal edilmiş olan 189281***2 hesap numaralı TTNET hizmetinize ait gecikme bedeli hariç ödenmemiş fatura toplamı 52. 1 TL dir ödemessem yasal işlem başlatılacakmış internete başvuru yaptım, bağlandı dediler. Bir hafta teknik elemanlarınızla yaptığım telefon görüşmeleri sonunda doğru düzgün internete bağlanamadım ve kapattırdık.

Son bir fatura gelecek dediler, geldi ödedik. Neyin bedelidir anlamadım? Reklam ücretlerinizi vatandaşamı paylaştırdınız? 2,5 yıldır uyuyormuydu TTNET çalışanları kapatma işlemi sırasında cep telefonu yazıyoruz, neden mesaj gönderilmiyor? Gelen kağıt parçasında bir telefon numarası yok çağrı merkezini arıyoruz muhatap yok.

Adem 116 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön