17 Ocak 2014

TTNET 2 Kez Abonelik Yapıp 800 TL Borç Çıkardı.

Bundan bir yıl önce İnternet almak istedik babam abonelik aldı gelip kurulum yapmadılar bilmeden aynı hatta ikinci abonelik aldı, gelip bağladılar ve kullanmaya başladık bir yıl sonunda TTNET müşteri numaramızı almak için TTNET'e gittiğimizde iki abonelik olduğu ve avukatlık olduğumuzu anladık o aboneliği kullanmadığımız halde 800 tl gibi bir borç çıkardılar.

Kendi hataları olduğu ve kurulum yapmadıklarına rağmen bizi borçlu çıkardılar ve gerekçe olarak aboneliğe imza attınız dediler TTNET gibi bir firmanın bu şekilde insanları yanıltması hiç yakışık almıyor, kullanmadınız bir aboneliğe bilgilendirilmediğiniz halde bu kadar para ödemeyi hiç kimse kaldıramaz.

Ömer 66 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 03 Mart 2014

    ttnet haksız kazanç sağlıyo ...

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön