22 Temmuz 2013

TTNET 2 Katı Fatura Geliyor!

TTNET ile yapmış olduğumuz fatura anlaşmasında makul bir fiyat geliyorken daha sonra kafalarına göre tarife değiştirdiler ve son aylarda 2 katı ücret ödemeye başladım.

Tarife değişikliği için telefonla görüştüğüm kişiler bana hiç yardımcı olmadılar ve kimlik fotokopimi fakslamam için bana bir faks numarası verdiler, faksladım sonra beni aramadılar ve tekrar arayın fakslayın gibi mesaj geldi.

Ben kafalarına göre arttırdıkları faturayı ödemek istemiyorum ve beni uğraştırmadan sorunu çözecek bir yetkili ile görüşmek istiyorum.

Nihan 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön