11 Şubat 2015

TTNET 2 Haftadır İnternetimi Yapmıyor!

2 haftadır taşıma talebinde bulundum halen İnternet bağlanamıyorum bir ürünü satarken 40 kez ararlar, sözleşmeye imza attığınız anda dönüşü yok. Sizin mağdur olmanız onlar için önemli değil. Nasıl bir şirket ki müşteri temsilcilerini defalarca aramama rağmen hiç ilgilenmez kapatmak istiyorum imzaladığım sözleşmeden dolayı 200 lira karşılığında iptal ediliyor.

Kaç gündür internet bağlanamıyorum. Ne arayan ne soran ne gelen ne de giden var. Nasıl olsa geçirdik sözleşmeyi diyorlar. Aptallık ben de 2013 yılı eylül ve ekim ayları yani 2 ay internet giremedim ve parasını ödemek zorunda bıraktılar. O zaman da yine aynısı olmuştu. Belki 60 kez m. Temsilcilerini aradım ilgilenen yok.

Yurtseven 95 Okunma

Cevaplar

  • Yurtseven 18 Şubat 2015

    20 gün internete giremedim sadece 5 lira ücret iadesi yaptınız yazıklar olsun

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön