07 Ağustos 2013

TTNET 2 Aylık Ücretsiz Verilen Abonelik Ücretini Abonelik Bitince İstiyorlar!

10 dakika önce beni TTNET 4440375'den aradılar. Kimlik fotokopinizi göndermezseniz 2 aylık bedava verdiğimiz Tivibu kullanım ücretini size cezai işlem olarak yansıtacaklarmış. Birde diyorsunuz ki 2 gün süre verdik halledin. Halletmezsem ne olacak aboneliği açarken kimlik fotokopisi verdim, Tivibu evime kurulurken verdim, birde aboneliği kapatırken verdim. Bide şimdi diyorsunuz ki kimlik gizliliği için genel merkeze göndermem lazımmış. Yasal işlem başlatacaklarmış birde.

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet Osman B.14 Ağustos 2013

    haksız kazanç elde ettiler.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön