12 Eylül 2013

TTNET 2 Aydır Telefon Ve İnternetimi Nakil Yapmıyor!

Samsun içerisinde yeni bir eve taşındım ilk olarak 26.07.2013 itibariyle Telekom'a nakil başvurusunda bulundum,yaklaşık 2 yıldır oturulan sitenin kutusuna bir adres tanımlaması yapılamadığından ben ve benim gibi bir çok aile üstelik hizmet bedelini ödediğimiz halde hizmeti bir türlü getirtememekteyiz.

Çalışan insanlarız başvuruda bulunuyoruz ertesi gün başvurumuz iptal ediliyor tekrar başvuruya çağrılıyoruz anlayacağınız yanında iş gücü kaybı da cabası. Yerel olarak telefonla kendilerini aradığımızda telefonlar cevap vermemekte, TTNET Müşteri hizmetlerine 2 kez şikayet kaydım var fakat halen bir sonuç alamadım.

Şebnem 28 Okunma

Cevaplar

 • Şebnem15 Eylül 2013

  Daha bir çözüme ulaşmış değilim.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Şebnem12 Eylül 2013

  Takip ettim de otomatik bir cevap oluşturmuşsunuz hertürlü şikayete aynı cevabı copy/paste yapıyorsunuz sanırım,gerçekten bir çözüm üretmek niyetindemisiniz merak ediyorum!!

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön