29 Mart 2013

Ttnet 2 Aydır Nakil Gerçekleşmedi ama Fatura Geliyor!

2,5 ay önce gaziemirde yeni bir siteye taşındım, ve telefon için nakil talebinde bulundum, site yeni olduğu için telefon kablo alt yapısı yok. Hemen karşıda ise telefon kablosu mevcut. tam iki aydır nakil gerçekleşmedi.

2013 yılında izmir gibi bir şehirde 20-30 metre kablo döşeyip bağlantıyı sağlayamadılar. Ama reklamlarda dağa taşa fiber döşüyoruz demesini biliyorlar, şehrin göbeğinde bir sokak öteden normal telefon hattını bağlayamadılar.

Üstelik nakil talebim olmasına rağmen gerçekleştiremedikleri halde faturalarda bir değişiklik yok, tam fatura göndermeyi biliyorlar. Müşteri hizmetleri ise istedikleri zaman her türlü bilgime ulaştıkları halde son faturanın kesim tarihini öğrenmekten yoksun.

Hüseyin 34 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin04 Nisan 2013

  TTNET AŞ Türkiyenin gördüğü en basiretsiz kurumlardan birisisiniz, gördüğüm her şikayet sitesine yazacağım aciziyetinizi artı bütün ulusal medyaya vatandaşa hizmet götürmeden nasıl para kazandığıızı anlatmaya çalışacağım hala neyin incelemesi bu

 • Hüseyin01 Nisan 2013

  Değerlendirme hala devam ediyor 1 Nisan şakası gibi, hala bir sonuç yok, en azından 2 hafta sonra tamamdır gibisinden bir cevap ama o da yok

 • Hüseyin30 Mart 2013

  Hala değerlendiriyorsunuz sanırım dediğim gibi 3 ay sürer bu değerlendirme, sonuçta nakil için başvurduğumda telefon alt yapısı olmadığı için nakil gerçekleştirilemiyor diyip olayı kapatan bir şirketsiniz, sanki ben sağlayacağım bu alt yapıyı

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön