07 Mayıs 2013

Ttnet 2 Aydır Kusurlu Hizmet Alıyorum İnternet Bağlantım Kopuyor!

İki aydan fazla oldu internet bağlantı kopma problemim var aramadığım kişi çalmadık kapı bırakmadım ama dünyanın en kötü internetini şunan Ttnet (Türk telekom). Hala sorunumu halletmedi. Bir ay boyunca bizde sorun yok dediler bana bir sürü masraf yaptırdılar ama sonra ortaya çıktı ki dağıtıcılarında ki bir parça yanmış ve resmen ilçenin yarısına 1 buçuk ay kusurlu hizmet verdiler. Sonra yaptılar ve sadece bir hafta düzeldi ve yine aynı problem 2 gündür yine başladı bizi yine iki ay oyalayacaklar sonra aboneliği iptal etmek istediğimizde yine ceza ödemek zorundasınız diyecekler.

Dünyanın en kötü hizmetinden dolayı teşekkürler Ttnet, Teşekkürler Türk Telekom!

Mücahit 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön