03 Eylül 2013

TTNET 2 Aydır İnternetim Her Gün Kopuyor!

2 aydır 20 tane arıza kaydı oluşturdum, bu site üzerinden 2 kere şikayet yazdım, Twitter üzerinden destek birimlerine Tweet attım ama fark eden hiçbir şey yok! Hala internetim her gün kopuyor.

Ben 2 ayda 50 kere TTNET'e telefon ettim. Yapacağız efendim yaptık efendim şöyle efendim böyle efendim. Hiçbir şekilde söylediklerini yapmıyor, yapamıyorlar. Bana da yanlış bilgi veriyorlar. Verdiğim paraya acıyorum. TTNET pişmanlıkmış bunu fark ettim!

Ata 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön