02 Mayıs 2013

Ttnet 2 Aydır İnternet Hizmeti Alamıyorum!

24 ay taahhütle bağlı bulunduğum ttnet adsl hizmetimden son 2 aydır 6 kere arıza kaydı yaptırıp hala giderilemeyen arıza mağduru oldum. Her seferinde dağıtım kutusunda sorun olduğu söylenmesine rağmen arızayı gideremediler. İşini evinden internet üzerinden yürüten birisi olarak iş kaybı yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum.

Buna rağmen hala fatura düzenleyebilmelerini hayretle karşılıyorum. Taahhüt iptal davası için tüketici mahkemesine de başvuru da bulunacağım pazartesi günü. Çünkü taahhüde güvenerek ilgilenilmediğini düşünüyorum. çünkü 2013 senesinin teknolojisinde 2 aylık internet arızası olmaz.

Tarkan 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön