25 Nisan 2014

TTNET 2 Aydır İnternet Bir Var Bir Yok.

2 aydır İnternet 3 gün var 3 gün yok. 15 başvurumuzdan sonuç alamadık. Hizmet yok. Kendi yolladıkları elemanlar kendi altyapı yetersizlikleri olduğunu itiraf ediyor. 1000 kişilik altyapıya 15000 kişi sığdırırsan böyle olur. Biz tespit davası açıp sözleşmemizi fesh edeceğiz. Siz de sorun yaşıyorsanız bunu yapın. Başka türlü çözemezsiniz. Ben bunu anladım.

Suat 86 Okunma

Cevaplar

 • Suat06 Mayıs 2014

  Evet bugün 06.05.14 ve internet ve televizyon yayınım yine yok. Bu mesajı da telefonumun internet bağlantısı sayesinde yazabiliyorum. kendilerini bu kanaldan da uyarmistim. O yüzden artık musteri hizmetlerini aramiyorum. Sözleşmemi iptal ettiriyorum. Gerekirse de hizmet tespit davası açacağım. Bu kanaldan sadece durumun vahametini herkes görsün diye ve üyeler hizmet alımı için karar verirken yardimci olabilmek için yazdım. Herkese sorunsuz günler.

 • Suat29 Nisan 2014

  ttnet'ten bana ulaştılar. Her zamanki gibi sorunu çözdüklerini belirttiler. Altyapı ile ilgili sorunumu tekrar belirttim. Ancak türk telekom'un bu konuda herhangi bir altyapı çalışması "olmadığını" ilettiler. Ben de her zamanki gibi bir sonraki arızayı bekleyeceğimi anladım. durum böyle. Şu anda internet hizmeti bana ulaşıyor. Sorun tekrar ettiğinde Hizmet tespit davasından önce buradan şikayetimi tekrar iletirim.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön