16 Mayıs 2015

TTNET 2 Aydır Hız Problemim Çözülmedi!

İnternet ilk bağlandığında apartmanda altyapı problemi olduğu için direkt olarak telefon direğinden dışarıdan kablo çekilerek hizmet almaya başladım. Yaklaşık 1,5-2 ay önce telefon direği kaldırılıp kablo yer altından geçirildi. Bu işlemden sonra aldığım hizmette aşırı bir yavaşlama oldu.

Önceden AKK'yı aştığım zamanda bile 3mbit hızla rahat rahat kullanabiliyordum fakat şimdi video bile izleyemiyorum. Ping değerlerim genelde yüksek oluyor ve şu anda hızım 1mbit. AKK'yı aştığım zaman bile 3 mbit olması gereken hız şu an 1mbit'i zor görüyor. 6 Haziran 2015 tarihinde taahhüdüm bitiyor. Bu tarihe kadar sorunum çözülmezse aboneliğimi iptal ettireceğim.

T. 436 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mayıs 2015

    18.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön