08 Ağustos 2014

TTNET 2 Aydır Çözülemeyen Bağlantı Kopma Sorunu Yaşıyorum.

TTNET 13 Haziran 2014'ten bu yana TTNET'e her hafta arıza kaydı bırakmaya başladım. Yasal olarak min. 3mbıt olması gereken hızım max. 1.75 mbıt'ten yukarı çıkmıyor. (Ekli dosyada mevcut) O da internetim kesilmemişse. Son 3 günde 2 kez bağlantı kopması nedeniyle arıza kaydı bıraktım. Her seferinde arıza kaydı alıyorlar, çözüyorlar ertesi gün bağlantım yine kopuyor. Hiçbir şekilde kesin çözüm yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda "yapabileceğimiz tek şey arıza kaydı almak" diyorlar. Sizin yapacağınızı bilmem ama benim yapacağım şey 15 Eylül'de telefon ve internet hattımı kapatmak olacak. Bu saatten sonra sorunumu çözüp çözmemeniz ile ilgilenmiyorum bile.

Seçkin 57 Okunma

Cevaplar

 • Seçkin 10 Ağustos 2014

  Sıfır ilgi, sıfır çözüm anlayışı. Önümüzdeki ay Türk Telekom ile ilgili bütün aboneliklerimi sonlandırıyorum.

 • Seçkin 10 Ağustos 2014

  Sorunun sadece %50'si çözülmüştür. An itibariyle yasal olarak mininum 3 mbit olması gereken hızım 1.74 mbit'in üstüne çıkmamaktadır.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Ağustos 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Ağustos 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön