TTNET 2 Ayda İnternt Bağlantım Yapılmadı!

Yılmaz Y. |

Abartısız tam iki aydır TTNET'ten hizmet almak için canhiras bir mücadeleye girdim ve halen internet bağlantım gerçekleşmedi.

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  15:36

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Yılmaz Y.
  18 Ağustos
  11:28

  Numaramı siteden günceleldim. Arayın bakalım nasıl bir çözüm üreteceksiniz merak ediyorum. Günde 10 defa arayıp bir çözüm bulamadıktan sonra napacaksınız görelim.

 • Yılmaz Y.
  18 Ağustos
  11:25

  İnceleme başlatıldığı söyleniyor ama hiçbir inceleme yapılmadı. Birde dalga geçiyor müşteri hizmetlerinde çalışan kişiler insanla. Çözüm üretmiyorlar, başlarından savıyorlar. İnsanı dinlemeden sorunun ne olduğunu bile anlamadan arıza kaydı oluşturalım deyip göndermeye çalışan bir kadro ile hizmet veriyor TTNET. Müşteri hizmetleri ile görüşürken karşımdaki yetkili bana yılmaz bey dedikten sonra 10 sn.. sonra arıza bey diyor. Beyinleri gitmiş. Odaklanma yok, dinleme yok. Müşteriyi arayıp dönüş yapmak yok. Arıza sebebini bile söylemiyorlar. Velhasıl bir sürü dert. Allah belanızı versin ne diyim. Yazıklar olsun. Birde mesaj gelmiş, telefonunuz doğru değil diye. Numaramı sistemde görmüyor musunuz

 • 17 Ağustos
  16:20

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.