30 Ağustos 2013

TTNET 2 Ay Ücretsiz Kampanyasına Geçtik İlk Ay 96 TL Fatura Geldi!

Haziran ayı içerisinde sınırsız kampanyasına geçtim. Kampanya 2 ay ücretsiz, 10 ay ücretin yarısı ve daha sonrası tam ücretti. Hat benim üzerime olmadığı için TTNET müşteri temsilcisi ile görüştüm hat sahibi olan babamın numarasını verdim ve kendisinin bu kampanyaya onay vereceğini söyledim.

Daha sonra babam arandı, kampanya anlatıldı ve kendisi 24 ay taahhütle onay verdi. Biz kampanyaya geçtik ancak temmuz ayında 96 TL fatura geldi.

Aradım müşteri hizmetlerini kampanyaya geçmediğimizi söylüyorlar. En az 4 defa şikayet formu doldurdular geri dönüş yapmıyor. 2 fatura geldi, şimdi hattımı da kapatacaklar ve birde açma-kapama parası alacaklar. Kayıtlar neden dinlenmiyor?

Melek 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön