12 Eylül 2013

TTNET 2 Ay Oldu İnterneti Kapattıralı Hala Fatura Yolluyor!

TTNET interneti kapattıralı 2 ay olacak neredeyse son faturamı da yatırmama rağmen internetin kapanmadığını iddia edip fatura göndermişler birincisi kota bilgilerime baksınlar 24.07.2013'den sonra download veya upload bilgilerine bakıp bu kullanıcının son durumunu hakkında bilgi ve araştırma yapmak 5 gündür yapılamıyor.

Hasan 57 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 19 Eylül 2013

    TTnetten bir yetkili Güzelyalı telekom müdürlüğüne tekrar gidin kapattırma dilekçesi verin , verdik hattı anında kapattık dediler geçen sefer neden kapatmadınız anında insanları illa sinir hastası etmek için mi günlerdir uğraştırıyorsunuz birde efendim bir fatura daha çıkması görülüyormuş 70,50 tl nin yanında 15 günlük bir fatura daha gelecekmiş eee dedim efendim 15 ekimde bir daha gelin komple faturaların düşümünü yapalım iyi uşağınız vardı işimizi gücümüzü bırakalım peşinizde gezelim. Sabrımı zorluyor a.. kod.... un ttneti

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön