01 Nisan 2013

Ttnet 18 Marttan Beri İnternet'imdeki Sorun Çözülmüyor!

İnternet hattım nakil sonrası çalışmadı,modem üzerindeki DSL ışığı yanmıyordu. 18 Martta arıza kaydı oluşturdum.Üst üste aramama rağmen herhangi bir işlem yapılmadı.Tekrar kayıt oluşturduk size bilgi vereceğiz denildi. Gündüz aradığımda bilgisayar başında olmalısınız deniliyor,aşam aradığımda bilgisayardan işlem yapılmaz,arıza kadı oluşturalım deniyor 25 Martta tekrar kayıt oluşturuldu ve eve birileri gelmiş fişte problem var faturanıza 10 TL gelecek yapalım mı demişler,annem yapın deyince yok arıza buradan değil dış kutudan demişler ve evden çıkıp gitmişler. Akşam eşim aradı arızanız giderilmiş ve size bilgi verilmiş sizde onaylamışsınız denildi. Ttnet şaka gibi gerçekten 13 gün oldu.

Serkan 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön