16 Nisan 2013

Ttnet 17 Gün Oldu İade Hala İnternetim Aktif Olmadı!

Buraya ilettiğim şikayet kullanıcıya cevap verdik diyerek kapatıldı ancak bana problemin çözümüne yönelik herhangi bir cevap verilmedi, tek verilen cevap "şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır, en kısa zamanda geri dönüş yapılacak" oldu. 17 gün geçmesine rağmen internetim hâlâ aktif hale getirilmedi ve müşteri hizmetlerine bıraktığım 10 un üzeri kayıttan hiç birisine geri dönülmedi. Biraz daha müşteri yanıltma değil de müşteri memnuniyeti odaklı olmak gerekir diye düşünüyorum.

Yasin 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön