20 Temmuz 2015

TTNET 16Mbit İnternet Ödüyorum, 8Mbit'i Bile Göremiyorum.

Siteyi incelediğim kadarıyla aynı dertten tek mağdur ben değilim sadece. Çağrı merkezi kanalıyla 16mb internet alabileceğim söylendi ve bu hıza yükseltmem konusunda tavsiyelerde bulunuldu. Mantıklı bir durum olduğundan arayan yetkiliye inandım ve hızımı 16mbit'e yükselttim. Ama yükselttiğim ilk günden sonra hiçbir kez 10mbit'in bile üstüne çıkamadım. Yaklaşık 7 aydır çağrı merkezine ulaşıp, özellikle bir dönem neredeyse her akşam arayarak sıkıntım hakkında çözüm istedim. Yapılan tek şey sistemsel bir incelemeydi ve hiçbirinde de problemim giderilmedi. Konuyla ilgili tüm kayıtlarım sistemde mevcuttur. Konuyu tüketici haklarına taşımayı düşünüyorum. Sonuçta burada haksız kazanç söz konusu.

Hakan 87 Okunma

Cevaplar

  • Hakan20 Temmuz 2015

    Tarafıma yapılan dönüşe cevap veremedim, sonrasında çağrı merkezi kanalıyla bu konuda bilgi almak istedim. Karşılaştığım sonuç hala sıfır. Nasıl bir hizmet, nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışıdır bilemiyorum. Aynı gün içinde yapılan dönüşe rağmen, sanıyorum ki TTNET içerisinde birbirinden bağımsız ve bir o kadar da birbirinden habersiz departmanlar söz konusu. Uğraşmaktan bıktım usandım artık. Ya bana düzgün bir geri dönüş ve bilgilendirme yapılır ve ayrıca sorunum artık çözülerek bugüne kadar yapılan haksız kazanç tölere edilir, ya da tüketici haklarımı kullanmasını bilirim.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön