08 Mart 2014

TTNET 16 Mpps Yerine 1,36 Mpps Hız.

16 Mpps hız olması gereken yerde 1,36 mpps hız sağlayabilen servis sağlayıcısı. 1 haftada TTNET'e 2 defa Tivibu ya 2 defa arıza kaydı bıraktım. ADSL için arıyorum düzeltiyorlar Tivibu çöküyor Tivibu'yu arıyorum İnternet çöküyor. Şimdi de bana dönmüş hattınız 10 Mpss ye kadar destekliyor diyorlar arkadaş 10 destekliyorsa benden nasıl 16 Mpps taahhüt alabiliyorsun bu nasıl bir çalışma yöntemidir?

Erdinç Ş. 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi08 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön