31 Mayıs 2014

TTNET 16 Mbps Parası Ver 1 Mbps Hizmet Al!

Öncelikle TTNET internet hizmetinin bana birçok yerde de söylemiş olduğu şey şu 8 yada 16 mbps hizmetin tamamını alamayabilirsiniz ama biraz daha azı da olsa gayet hızlıdır. Şimdi bunu bir çok yerden duydum ama öncelikle bu hizmeti alamamamın sebebi ben miyim diye edemedim, modemimi gittim en iyisinden aldım, sonra bilgisayara format attırdım belki virüs kaynaklıdır diye, sonra tekrar test ettim inanın artacağı yerde daha da azaldı hızım.

Sonra aradım TTNET'i işlemimi gördüler bir müddet bekleyin tekrar girin dediler. Ondan sonra girdim, Yine 16 mbps tam olmasa da 7-8 mbps tam hıza ulaştım. Şimdi diyeceğim o ki, arkadaş varsın 16 mbps olsun hızımın yarısı gitsin 1 megabit nedir yahu!

Emrullah 143 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön