16 Haziran 2014

TTNET 16 Mbps Kadar İnternet Diye Yanıltıyor!

16 mbps internet hızı 50 gb adil kullanım hakkı diyorlar. Es kaza adil kullanım hakkını geçme bu sefer 3 mbps'e kadarmış. Tabi bu 1 ile 3 arası demek oluyor. Tabi TTNET kullanıcısı olduğunuz için 1 mbps internetten yukarıyı göremiyorsun hız testi yapıyorum. Yükleme hızı 256 kbps altında öyle kardeşim ben internetle çalışıyorum yükleme yapmam gerekir diyorsan unut yok öyle upload filan. Arıyorum diyorum ki benim yükleme hızımda da problem var yani 256 kbps altı az değil mi ? Farklı farklı kadınlar adamlar çıkıyor sanki kabloyu bu personele bağlamışlar operatör gibi yok adil kullanımı aştınız ondan oluyor kontrol etmemiz için internetinizin sıfırlanması gerekiyor diyorlar.

Tc 748 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Tc 17 Haziran 2014

    Ayrıca konuşmamızda sayın operator bayana dedim ki bu adil kullanım kotasına takılmadan kullanabileceğim bir paket var mı ? hemen bayan standart problem açıklamasından çıktı yok 120 bilmem kaç liraya şu paketimiz var ne oldu adil şirket ? parayı basana adil kullanım yok... Sınırsız internet çok ama çok kalitesiz bir şirketsiniz kurtulmak için can atıyorum. Aylığımı aldığım gün kalan 1 yılın taahhüt farkını ödeyip sizden kurtulacağım. Artık bana ulaşmayın bilgilendirme filan yapmayın aynı lafları duymaya telefon açıyorum çok gereksiz bir konuşma vakit harcama oluyor. Binlerce kez konuştum hiç yardımı dokunmadı. Ayrıca bu pakete geçerken özelliklede sormuştum. Adil kullanım kotasını geçersem internetim 8 mbps e mi düşecek diye ? çalışanınızda evet demişti. Ses kayıtlarına bakın özellik ile sorduğumu hatırlıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön