09 Mart 2015

TTNET 16 Mbit'lik İnternet Faturası Öderken Aldığımız Hız 5 Mbit'i Geçmiyor.

Bulunduğumuz bölgede internet bağlantısı aldığımız hız 5 megabiti geçmemesine rağmen TTNET bize 16 mbit internet satıyor. Ek olarak TTNET'in kendi sitesinden aldığım hız testini de şikayetime ekliyorum. Bir çok kez müşteri hizmetleri kanalından teknik destek talep etmeme rağmen hiç gelen giden de olmadı. Üstelik bağlantıyı sağladığımız santralle aramızda sadece 500 metre var. Biran önce bu mağduriyetimizin giderilmesi eğer ki bağlantı alt yapınız 16 Mbit'i desteklemiyorsa müşteriyi doğru bilgilendirmeniz hususunda yardımlarınızı bekliyorum.

Cagatay 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön