22 Ekim 2014

TTNET 16 Mb İnternete Abone Olduk, 1 Mb İnterneti Bile Zor Görüyoruz!

0322 346 23 ** Numaralı telefon üzerinden internet almaktayız. TTNET üzerinden aldığımız
hizmetten hiçbir şekilde memnun değiliz. Defalarca arıza ve şikayet açmamıza rağmen herhangi bir netice alamadık. Nedeni Türk Telekom'a ait dış kutunun iş yerimize olan uzaklığından kaynaklandığı söylenmektedir.

Nitekim televizyon ve diğer medyalar üzerinden yapılan binlerce reklamda fiber internet ve 16 MB
ADSL’den bahsedilmektedir. Bu alt yapı henüz Adana merkezinde yoksa boşa neden bu kadar çok reklam yapıyorsunuz. Neyse netice alamaz isem tüketici haklarına şikayette bulunacağım ey TTNET yetkilileri haberiniz olsun!

Aynada 103 Okunma

Cevaplar

  • Aynada31 Ekim 2014

    bizi bir gün öğleden önce aradılar, müsait değildik, sonrasında hiç aramadılar. bekliyoruz arasınlar diye..

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön