10 Mayıs 2013

Ttnet 1,5 Yıldır Beklemede Olan Hesap!

Ttnet'de bulunan aboneliğim 2012 yılının ortalarından beri "beklemede" görünüyor. Bu sebeple fatura ödememe rağmen hiçbir hizmet alamıyorum. Aboneliği iptal etmek bile mümkün değil bu şekilde. Bu beklemede görünen aboneliğin aktif hale geçmesi için bilgi işlem bölümünün bir şeyler yapması gerekiyormuş. Ama onlara ulaşabilen bir ttnet çalışanı yok. 12 gündür her gün arıza kaydı bırakıyorum, bana her gün bir önceki arıza kaydım hakkında bana ulaşıldığını ve sorunun çözüldüğünü söylüyorlar ama beni henüz kimse aramadı.

Arif 47 Okunma

Cevaplar

 • Arif17 Mayıs 2013

  15 günün sonunda telekom görevlisi evime geldi arıza için. Görevliye 15 gündür internet olmadığını söylediğimde şaşırdı, çünkü arıza kaydı ona daha o gün ulaşmıştı. Yani benim 15 gün boyunca yaptığım aramalar vesaire hiç bir şekilde kaale alınmamış. Akabinde arıza giderilince kullanmadığım günlerin ücretinin faturaya yansılıtlmayacağını söyleyen bir sms aldım, ancak fatura geldi ve yansıtılmıştı. Her zamanki ücreti ödedim. İşin en enteresanı ise, Nisan 28'den Mayıs ayının 15'ine kadar internet hizmeti alamadım. Ama almaya başladıktan bir gün sonra 50 GB olan kotamın aşıldığına dair mesaj aldım ve hızım düştü.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Arif13 Mayıs 2013

  Hesabımın beklemede görünmesinin sebebi, altını çizerek söylüyorum, benim asla ve asla başvurmadığım, haberimin bile olmadığı bir nakil işlemi olduğu söylendi. Ve 15 gün önce arıza kaydı bırakarak, "ben nakil işlemi için başvurmadım, lütfen nakil işlemini durdurun ve hesabım da beklemden çıksın" dememe rağmen, her gün konuştuğum ttnet görevlileri bana "nakil için başvurmuşsunuz, 1 hafta sürer nakil işlemi bekleyin" dediler. En son dün, sonunda ilk defa ttnet tarafından arandım, ve görevli bana aynen şunları söyledi: "nakil işlemi için başvurmuşsunuz, nakil işleminiz biraz uzamış, yakında düzelir. Toplamda en az 50 kere görüşüp arıza kaydı bırakmama ve her kayıtta "ben nakil işlemi için başvurmadım" dememe rağmen, bir sonraki her görüşmede bana nakil işlemi için başvurmuşum muamelesi yapıldı. En son da kendileri arayarak aynı muameleyi yapınca, ben artık ttnet'in benimle eğlendiğini düşünmeye başladım. Ayrıca, benim haberim olmadan kendi kendine başlayan nakil işleminin başlama tarihi 2012 mayıs, yani beni arayıp nakil işlemi biraz uzun sürer dedikleri nakil işlemi bir yıl önce başlamış. Daha ne kadar sürecek? Ben bu süreçte fatura ödemeye devam ediyorum. Kurtulmam için ttnet'in iş bırakmasını beklemem gerekecek diye düşünmeye başladım. Şimdi eminim bu mesajım üzerine ttnet'den aranıcam ve "nakil işlemi başlattığımı ve bu işlemin biraz süreceğini söyleyecekler.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön