09 Eylül 2013

TTNET 15 Gündür Verilemeyen Kullanıcı Şifresi!

Yaklaşık 15 gündür kullanıcı şifrem verilemiyor! TTNET'i her gün arayıp sormama ve her gün yeni arıza kaydı ve şikayet oluşturmama rağmen inanılmaz bir şekilde halen şifremi veremediniz!Burası iş yeri ve 21. yüzyılda İnternetsiz bir iş yeri nasıl olursa? Bütün işlerimiz aksamış vaziyette! Bu nasıl hizmet anlayışı! Beceremiyorsanız bırakın başka şirket yapsın!Hem bütün altyapıyı siz veriyorsunuz vatandaşı kendinize mecbur bırakıyorsunuz hemde hizmet veremiyorsunuz!

Yılmaz 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön