29 Mart 2013

Ttnet 15 Gündür Sağlıklı Hizmet Alamıyorum!

Yıllardır Türk telekom ve ttnet abonesiyiz. Her aşamada bizi çok yordu. Bize sormadan hattımızı fiber internet yapmış. ADSL modem sinyalleri karşılamıyor ve biz bunu bilmeden kesik kesik aylarca internet hizmeti aldık ve 15 gündür hiç alamıyoruz. 10 larca telefon kaydı, yüzlerce dk Müş. Hiz. ile görüşmeler hatta modemi alabilmek için telekom GM gitti eşim, iş hızlansın diye. Görevli önce orijinal modemi çıkarıp sonra kullanılmış modemi vermek ve 200 tl lik modem için taahhüt imzalatmak istedi. Almadık modemi.

Eve konu ile ilgili teknik servis geldi 10 tl faturaya ilave. Hala internetim yok. Homeoffice çalışıyorum ve size yaşadığım sıkıntıyı anlatamam ve ben almadığım hizmetin bedelini ödeyeceğim.

Zehra 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön