13 Mayıs 2013

Ttnet 15 Gündür Nakil Talebim Gerçekleşmedi!

Yaklaşık 15 gündür çağrı Merkezinizi arayarak taşınmış olduğumdan dolayı Nakil talebi istesem de nedense her defasında girilen nakil talepleri sebepsiz olarak bir açıklama yapılmadan iptal edilmiştir. Bu konuyla ilgili çağrı merkeziniz ile yapmış olduğum şikayet kayıtları da bir işe yaramamış yine tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

Türkiye'nin bu kadar büyük bir internet sağlayıcı firmalarından birinin bu kadar ciddiyetsiz çalışması açıkçası beni çok şaşırttı. 2 yılı aşkın bir zamandır abonesi olduğum aboneliği sonlandırıp başka bir servis sağlayıcısını tercih edeceğimi belirtmek isterim. Lütfen en kısa zaman da mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Şevket 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Şevket 13 Mayıs 2013

    15 gündür beklediğimi ve şikayet kayıtlarımın olduğunu söylesem de görüyorum ki değişen hiçbir şey yok aynı sözler söylenmeye devam edilmekte bir nakil talebinin sorun ne olursa olsun bu kadar uzun süre gerçekleşmemesi ve de geri dönüşün yapılmaması manidardır.Nasıl bir kontroldür ki 15 gündür halen devam etmekte.Türk Telekom la aranızda ki ciddiyetsiz iş ilişkisinin ceremesini neden müşteri çekmektedir.Bugün çağrı merkezini yine aradım ve sorunun telekom müdürlüğününe iletildiği ve özel olarak ilgilenildiği söylendi.Göreceğiz bakalım ne kadar ilgileniliyor.Normal şartlarda 1 gün max 2 gün süren nakil talebini hangi sebeple gerçekleşmediğini inanın çok merak ediyorum.Ama 1 gün daha bekleyeceğim sonra aboneliği iptal ettireceğim.Sözleşme feshinden doğacak hiçbir cezai ücreti de kabul etmeyeceğim.Ayrıca nakil talebi boyunca geçen sürelerinde faturadan indirimini talep edeceğim ve asla bir daha ttnet den hizmet almayacağımı bilmenizi isterim.Saygılarımla.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön