16 Ağustos 2013

TTNET 15 Gündür Nakil Sorunum Giderilmedi!

TTNET müşteri hizmetleri 2 haftadır sorunumu çözmüyor. Erzurum'daki internetimi başka mahalleye nakil yaptırdığım gün Zonguldak'da internetim kesildi. Türk Telekom internetimin Erzurum'a nakil olduğunu söyledi. Fakat müşteri hizmetleri internetin Zonguldak'ta aktif olduğunu söylüyor, hizmet numaralarını karıştırmışlar. Türk Telekom sorunu TTNET çözecek diyor TTNET ise Türk Telekom çözecek diyor.

27.07. 2013 tarihinden beri her gün aramama rağmen işlem yapılmıyor. Genel merkeze yazı gönderdik dediler 2 gün sonra öğrendim göndermemişler. Zonguldak'taki evimde hat bile yok işin içinden çıkamıyorlar yardımcı da olmuyorlar.

Tufan 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön