01 Ekim 2013

TTNET 15 Gündür Nakil İşlemi Gerçekleşmiyor!

Yeni taşındığım eve TTNET İnternet'imi taşımak için 18 Eylülde TTNET'i aradım durumu bildirdim hergün konuyla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir, diye tuhaf mesaj geliyor ancak internetimin bağlandığı falan yok. Son 1 haftadır bu sorun ne oldu diye TTNET'i aradığımda her seferinde sistemde güncelleme var daha sonra arayın diyorlar, yani ne netimi bağlata biliyorum ne de derdimi anlatabiliyorum.

Ahmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön