25 Nisan 2013

Ttnet 15 Gündür İnternetim Açılmadı İlgilenen de Yok!

10 günden fazla süre önce bağlattığım fiber internetle ilgili problemimi Ttnet çözemiyor ve hiç bir şekilde bilgilendirme de yapmıyor.

Bu süre zarfında 10'dan fazla kes arıza kaydında bulundum. Her seferinde papağan gibi aynı şeyleri tekrarlayan call center elemanlarıyla uğraşıyoruz. Her arıza kaydı için problem çözüldü, modemi açıp kapatın gibi konuya hiçbir faydası olmayan notlar düşüyorlar arıza kaydına. Ne problemin çözüldüğü var, ne de problemle ilgili beni arayan.

Ttnet'le ilgili problemlerde tek çözümün aboneliği iptal etmek olduğunu bildiğim halde son olarak şansımı buradan denemek istedim.

Kerem 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön