23 Nisan 2013

Ttnet 15 Gündür İnternet Yüzü Görmedim!

3 senedir ttnet internet kullanıcısıyım fakat 15 gündür internete giremiyorum ve 5 gündür artık iptal ettirmek için arıyorum bir şekilde ikna ediyorlar. Bir teknik ekip gönderin baksınlar diyorum onuda yapmıyorlar ve bugün itibari ile iptal ettirdim. Fakat ben mağdur durumdayım bana 200 tlye yakın bir cayma bedeli çıkarıyorlar bağlamaya gelirken bir günde işlem yapıyorlar problem gidermeye gelince 15 günde çözüm yok. Bir sürü işim aksadı bunları kim karşılayacak? Bende mi bedel çıkarmalıyım?

Onur 29 Okunma

Cevaplar

  • Onur 09 Mayıs 2013

    Bir arıza giderilse başka bir arıza çıkıyor cayma bedelinden dolayı iptal ettiremiyorum bu benim hakkım 1 aydır sorun yaşıyorum telefon kayıtlarını inceleyebilirler gerekli mercilere başvurup iptal ettireceğim bu kadar sorumsuzluk görmedim birde mağdur ediyorlar ama önceden anlaşma yapıyorlarki cayamıyorsun

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 22.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön