09 Ekim 2014

TTNET 15 Gündür İnternet Ve Telefonum Çalışmıyor!

Telefonumu ve internetimi nakil ettirdim, yaklaşık 15 gündür nakil gerçekleşmesine rağmen, telefonum ve internetim çalışmamakta, her gün 30 dakika TTNET ile görüşüyorum, işten anlayan, yardımcı olabilecek kapasitesi olan bir kişi yok. Sürekli otomatiğe bağlamışlar, kaydettik, sorununuzu giderince bilgi vereceğiz,ilgileniyoruz gibi hikayelerle 15 gün geçti. İptal ettirmek istiyorum, neymiş ucuza hizmet aldığımız için ceza ödermişiz, bunu duyunca sinir krizi geçiriyorum, hizmet alamadığım halde dünyanın telefon ve internet parasını ödeyeceğim. Uzun yıllardır TTNET müşterisiyim ama hiç tanıyamamışım. Müşteri memnuniyeti anlayışları sıfır.

Hasan 1.142 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hasan10 Ekim 2014

    Yaklaşık 1 aydır bu şikayetim ilgili birimler tarafından çözülmediği için, TTNET ev içi kontrol birimini yönlendirdi ama 15 gündür onlardan da kimse aramadı.. Bu arada hem ttnet ten 64 tl hemde telekomdan 41 tl fatura geldi, bu bedellerinde iptalini istiyorum. Saygılarımla

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön