25 Kasım 2014

TTNET 15 Gündür Hat Kesiliyor.

15 gündür bağlantım sürekli kopuyor en az 10 defa TTNET i aradım ancak sorunu çözmediler. Sorun kaynağını modem olarak gösterdiler direk bağlantı yaptım sorun devam ediyor. Servis göndereceklerini söylediler servis gelmedi. Tek bildikleri laf uzaktan bağlantı var görünüyor ama gelin bakın ki yakından bağlantı yok.

Deniz 174 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 01 Aralık 2014

    Sorun devam ediyor çareyi TTNET i kapattırmakta buluyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön