22 Nisan 2013

Ttnet 15 Gündür Bağlantı Yapılmadı!

08.04.2013 tarihinde 4440375 no'lu Ttnet müşteri hizmetlerini arayarak internet bağlantısı için kayıt oluşturuldu ve sözleşme evrağının 2 gün içinde elime ulaşacağı ve internet kurulumunun 4 iş günü içerisinde yapılacağı bilgisi verildi. Müşteri hizmetlerinin verdiği bilgi gibi olmadı ve sözleşme tam 5 gün sonra elime ulaştı.

Sözleşmenin tekrar kargoyla gitmesi işlemlerin uzayabileceğine neden olabileceği düşüncesiyle sözleşmeyi iptal edip, Avcılar Türk Telekom'a 15.04.2013 tarihinde internet bağlantısı için yeniden başvuruda bulundum. Avcılar Türk Telekom'da telefon kutusunda boş yer olmadığı gerekçesiyle bana haber vermeden sözleşmeyi tek taraflı iptal etmiş. Halen internet bağlanmış değil.

Ozan 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön