17 Ocak 2014

TTNET 15 Günde Bağlantı Yapılamadı

02.01.2014 tarihinde 444 0 375'i arayarak TTNET 3'lü Avantaj Kampanyası için başvuruda bulundum. Aradan 15 gün geçti ve bağlantı yapılmadı. Telefonumu bıraktığım halde tarafıma bilgide verilmedi. Başvuruyu yaptığım günden beri neredeyse hergün arayıp sorgulama yaptım ve bağlantıların yapılması için max. 8 iş günü yasal süreç var dediler.

Yasal süreç geçti yine arıyorum müşteri hizmetlerini ve sonuç yok. Şikayet kaydı açmama rağmen dönüş bile gelmedi. Daha başvuru aşamasında bu kadar sorun yaşadıysam kullanım sırasında neler yaşarım bilmiyorum.

Murat 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön