23 Ekim 2014

TTNET 1,5 Aydır İnternet Bağlantısı Bekliyoruz.

1 ya da 1.5 aydır İnternet'imi kullanabilmek umuduyla bekliyorum. Az önce gelen ekipler önceki ekipten elemanın yanlış yaptığını söyledi. Resmen adam bana bu kadar zaman boşa beklemişsin dedi. Ve şimdi bana TTNET'in verdiği kullanıcı adı şifre hatalı çıktı, hatalı dediği kullanıcı adı ve şifre ile ise İnternet'e bağlana bildim.

Müşteri hizmetlerini aradığım zaman adamlar bana benim hattıma sinyal ulaşmadığını söylüyorlar. Ancak şimdide aksine hattım açık. Sinyal geliyor İnternet'e giriyorum. Ancak yazdığım ıd Şifre deki telefon numarası başkasına ait deniliyor. Son dakika: Şu an bunu yazarken gelen bilgi: ' Abi senin portu başkasına takmışlar ondanmış ' Allah razı olsun TTNET. Çok sağ ol.

Ufuk 151 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön