10 Eylül 2013

TTNET 1.5 Aydır Bağlanamayan 3'lü Paket!

TTNET'den, Tivibu Fiber İnternet ve Telefon barındıran 3'lü paket başvurusunu 31.07.2013 tarihinde İnternet üzerinden yapmıştım. Hemen ertesi gün bana bir adet modem ve sözleşmeler gönderildi. İmzaladım ve geri gönderdim. 5 Ağustosta bağlantı yapılamadığı bilgisini içeren bir mesaj aldım.

Aradığımda ne herhangi bir kayda ulaştılar ne de bilgi verebildiler. Sonrasında bana şikayetimle ilgili bir numara verdiler. 1490541**. Her aradığımda yeniden alınan numaralar : 1518777**- 152326***-153174***. Şu an 1,5 aydır İnternet bağlantısı bekleyen ve ikinci bir bayiden tekrar sözleşme imzalamış ve yine hizmeti alamamış biriyim. Umarım bir arayan soran çıkacaktır sonunda.

Murat 140 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Murat 13 Eylül 2013

  Evet sonunda biri bana ulaştı ve devre tahsis edemedikleri için hiç aramadan hiç sormadan sözleşmelerin iptal olduğu bilgisini verdi. Çok sağol Türk Telekom. Bir interneti bağlayamadığın ve 1.5 aydır beni uğraştırdığın için.

 • Murat 11 Eylül 2013

  Cidden şaka gibisiniz. Anlaşıldı buradan da şikayet etsem bu konu aynı tarzda uzayıp gidecek. Kimse benimle irtibata geçmiyor. İllaki bulacağım bir çözüm. Ama sizin bu sisteminiz size çok şey kaybettirecek emin olun. Bu hizmet(sizlik) sürecinizi bundan sonra aleyhinize kullanacağımdan emin olabilirsiniz. Öncelikle benim kapıma gelen o iki modemi gelip alın zira hepsi kapıma geldi. Bunlardan dolayı beni herhangi bir şekilde uğraştırırsanız emin olun ben de sizi uğraştırırım.

 • Murat 11 Eylül 2013

  Herhangi bir şekilde kimse sorunumla ilgilenmedi. Buradan gelen otomatik bir cevap dışında cevap almadım.

 • Murat 10 Eylül 2013

  Ayrıca elimde 2 adet modem kaldı bunları nerede kullanacağım ya da siz bunu kullanacak mısınız? Getirenler almaya gelecek mi?

 • Murat 10 Eylül 2013

  Az önce yine "BAŞVURUDA BULUNDUĞUNUZ TELEFON HATTINIZIN BAĞLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLEMEMİŞTİR. BİLGİ İÇİN 444 0 375" MESAJI ALMIŞ BULUNUYORUM. ŞU SAATTE GELECEĞİZ GİDECEĞİZ GİBİ BELİRLİ İFADELER YERİNE BU TARZ MESAJLARLA 1.5 AY GEÇMİŞ BULUNUYOR. 1. Eve gelinecekse aranır ve şu saatte geleceğiz denir. Dosrun bile böyle yapıyor. Türk Telekom geliyor gidiyor kimsenin haberi yok. Herkes 24 saat evde telekomu bekliyorsa onu bilemem ama mantık bunu söylüyor. 2. 444 0 375 i arayın diyor arıyorsun kimsenin hiçbirşeyden haberi yok. Her seferinde TC Kimlik nomu ve telefon numaramı tekrar alan bir sistem. Allah herkese kolaylık versin.

 • Murat 10 Eylül 2013

  Anlatamadım galiba 2 sözleşme imzaladım ve 2 modem gönderildi. Ama 1,5 aydır beni kimse aramadı. Ben merkezinizi arayarak 5 kez bildirimde bulundum. Kimse irtibata geçmedi. En son durumda ise küçükyalı Telekom müdürlüğünü arıyorum. Ne şikayet kısmı cevap veriyor ne de operaktif. Kimse telefonları açmıyor. Komik ama size internetten de şikayet yazacaktım sayfanızın şikayet kısmı da çalışmıyor. Şu an bana bu sözleri sarfedecek sizin de şikayetimi okumadığınızı düşünüyorum. 5 kez bildirimde bulundum ve bir kişi dönüş yapmadı henüz bana .

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön