17 Temmuz 2013

TTNET 14 Günde Bağlanamayan Tivibu!

02. 07. 2013 tarihinde Türk Telekom Ulus Müdürlüğü'ne TTNET aboneliğimi sonlandırmak için başvuruda bulundum. Ancak, müşteri hizmetleri yetkilisi hattımı kapattırmamam için bir kampanya teklifinde bulundu. Bu kapsamda (Üçlü Avantaj) limitsiz internet, Ttnet Alo ve Tivibu aboneliği gerçekleştirilecekti.

Bütün işlemlerin 5 gün içerisinde halledileceğini söylemelerine rağmen 14 gündür Tivibu aboneliğim gerçekleştirilmedi. Buna gerekçe olarak sistemin başvuruyu tamamlamaması gösteriliyor. Bu süreçte 4 kez Türk Telekom Müdürlüğü'ne gitmeme ve 6 kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen ne sorunun ne olduğunu söyleyebilen var ne de sorunu çözmek için çaba gösteren. Ne hizmet ama, teşekkürler Türk Telekom!

Volkan 40 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 17 Temmuz 2013

    Gerekli bilgilendirme yapıldı dedikleri şey bir kez daha il müdürlügüne gidip başvuru yapın demekse evet görüşme yapıldı. Sorunu çözmek için müşteriyi 5.kez ayağına çağırmak nasıl bir anlayıştır acaba? Sorunun kaynağı ne hala söyleyen yok, müşteri hizmetlerince yaklaşık bir haftadır cevaplanmayı bekleyen 2 çağrım var,hala çözüm önerisi il müdürlüğüne gidin.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön